HİZMETLERİMİZ

Fotoselli Kapı Sistemleri

Fotoselli Kapılar, insan giriş çıkış trafiğinin yoğun olduğu noktalarda iç ve dış ortam sıcaklığını birbirinden hızlı bir şekilde ayırarak enerji tasarrufu sağlamaktadır. Mimari olarak tasarlanabilecek farklı şekillerde değişik açılım alternatifleri oluşturulabilmektedir. Binalara fonksiyonellik kazandıran otomatik kapılar, aynı zamanda estetik görünümüde desteklemektedir.

Otomatik Çelik Kepenk Sistemleri

Otomatik kepenk sistemleri; iş yeri, mağaza, garaj, site ve otopark girişleri gibi geniş bir uygulama alanına sahiptir. Günümüz koşullarında kötü niyet ve düşüncelerin tehdidi altında olan işletmelerinizin veya özel mülklerinizin güvenliği için kaliteli, şık ve modern bir çözümdür.

Otomatik Alüminyum Kepenk Sistemleri

Otomatik Alüminyum  Kepenkler

::: Mağaza kepenk, pencere ve garaj kapıları olarak geniş bir uygulama alanına sahiptirler. Özellikle iş yerinizin güveliği için kullanabileceğiniz en estetik otomatik kapı çözümüdür. Mini pencereli modelleri ile güvenlik görevini yaparken vitrininizi de sergilemeye devam edebilmektedir.

Kapı ebatlarına göre endüstriyel tasarımlı modelleri seksiyonel kapıların uygulanamadığı projelerde tercih edilmektedirler.

İçi poliüretan dolgulu alüminyum panellerin yanı sıra endüstriyel tip, içi boş, ekztrüzyon profiller ile son derece uzun ömürlü bir kullanım sunarlar. Tamamen alüminyum ve poliüretandan imal edilen paletler korozyon oluşumuna imkan tanımamaktadırlar.

Uygulama alanları; mağaza kepenk,  garaj kapısı, depo kapısı, endüstriyel kapı, rolling shutter olarak her türlü kullanım.

Otomatik Bahçe Kapısı Motoru

Bahçe kapılarının kuşkusuz en önemli parçası Bahçe Kapısı Motorları’dır. Dizayn Otomatik Kepenk sizlere uygun fiyatlarda bahçe kapısı motoru sağlayabileceği gibi aynı zamanda satış sonrasında bakım, onarım gibi ter türlü servis ihtiyaçlarınız için de çözüm noktasıdır.

Bahçe Kapı Motorları, en önemli olmasının nedenlerinden ilki, bahçe kapıları arasında bulunan parçalar göz önüne alındığında en pahalı olan parçadır.